Põlva Lõõtsaklubi

Pajusi Lõõtspillipäev, 10.06.2023

Edastame infot:

Tere tere kõik see suur lõõtsapere!

Viljandimaa Lõõtsaklubi kutsub taas kõiki lõõtsaklubisid ja lõõtspillifänne Lõõtspillipäevale, mis toimub see aasta 10 juunil, et vedada ikka kõik lõõtsamängijad ja -meistrid üle-eestiliselt kokku ja veeta üks lõõtspillile pühendatud päev Pajusis.

Ei tasu hirmuda, kui tundub, et teile kirjutab täiesti suvaline inimene, kuigi eelmistel aastatel on Lembit peamiselt seda üritust vedanud. Sellel aastal puhuvad Viljandimaa Lõõtsaklubi juhatuses uued tuuled ning vanemad mehed on vahetunud noortemate vastu. Loodan, et üritus saab siiski sama vinge, kui see on olnud eelmistel aastatel. Eks me püüa oma parimat.

Niisiis, päeva juurde tulles on organisatoorselt lõõtspillipäev suures plaanis sama ülesehitusega nagu eelmistel aastatel. Toimuvad kontsertid, õpitoad, jututoad ja lõõtsaklubid saavad üles astuda oma koosseisudega pealaval. Sellel aastal alustame kell 13.00 ning lõpp kuskil 20.00 / 21.00 paiku, kuid täpsem kava veel selgub. Kindlasti anname ka klubidele nende täpsemad esinemisajad eelnevalt teada. Siis teate ka teie planeerida oma aega paremini ning anda erisoovidest teada.

Soovisingi siinkohal teile kõigile eelinfona võimalikult vara Lõõtspillipäeva kuupäeva teada anda ning teavitada, et üritus toimub kindlasti ka sellel aasta. Loodan näha esindatuna kõiki lõõtsaklubisid, usun, et saab üks meeleolukas päev. Andke siis ikka teada, kui olete tulemas või kui ei saa osaleda.

Kuna täpsete kontaktidega on meil olukord praegu nii nagu ta on, siis võite julgelt seda kirja ja flaierit edasi saata, et ikka kõik oleks kutsutud. Ja kellel rohkem lõõtsameistrite kontakte, siis võib ka levitada lõõtsameistrite seas, kes on samuti väga oodatud.

Seniks kõike head!

Viljandimaa Lõõtsaklubi uus juhatus

Kaarel Roopärg

Rasmus Kadaja

Henrik Hinrikus

Romet Allingu